Nawigacja
Polecamy

Gmina Niemce


PSL


Klub Parlamentarny PSL


Lubelskie PSL


Henryk Smolarz


Polskie sadownictwo jest innowacyjne
Polskie sadownictwo jest innowacyjne- Pierwszą z cyklu dwunastu konferencji organizowanych przez instytuty podległe resortowi rolnictwa zrealizował Instytut Ogrodnictwa ze Skierniewic - poinformował minister Marek Sawicki dodając, że - nie jest to przypadkowe, gdyż branża ogrodnicza i sadownicza to bardzo znaczący sektor naszego rolnictwa.

Nadchodzi dobry czas dla pracowników
Nadchodzi dobry czas dla pracownikówMinister Władysław Kosiniak-Kamysz wziął udział w VII Europejskim Kongresie Gospodarczym, który odbywał się w Katowicach w dniach 20-22 kwietnia 2015 r.

- W Polsce jest przestrzeń do tworzenia nowych miejsc pracy i chęć pracodawców do ich tworzenia. Rynek pracy z dominującej pozycji pracodawcy przesuwa się w rynek pracy pracownika - to też spowoduje wzrost płac. Pierwsze oznaki już mamy - powiedział minister.

Projekt Złotówka za złotówkę
Projekt Złotówka za złotówkęRodziny, które przekroczą próg dochodowy nie stracą wsparcia finansowego państwa. Dzięki wprowadzeniu zasady "złotówka za złotówkę" ich świadczenia będą stopniowo obniżane wraz ze wzrostem dochodów. Rada Ministrów przyjęła projekt zmian w ustawie o świadczeniach rodzinnych.

5 milionów euro na promocję polskiej żywności
5 milionów euro na promocję polskiej żywnościKomisja Europejska zaakceptowała 41 programów działań informacyjnych i promocyjnych dotyczących produktów rolnych na rynku wewnętrznym i państwach trzecich o łącznym budżecie 129 mln euro. Wśród zatwierdzonych programów są również cztery polskie o łącznym budżecie 10,264 mln EUR.

Spadek bezrobocia w marcu
Spadek bezrobocia w marcuStopa bezrobocia rejestrowanego zmniejszyła się w marcu do 11,7 proc. z 12 proc. w lutym - wynika z szacunków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Jeszcze rok temu wynosiła 13,5%.

Zegarek

Kalendarz
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 147,841 unikalne wizyty